| Modelli | Tipo di Documento |
|---|---|
| SLSATAADAP6 |
Scheda Tecnica
StarTech.com 6in Slimline SATA to SATA Adapter with Power - F/M,
2 pagine
| USB3SPLATE |
Scheda Tecnica
StarTech.com 2 Port USB 3.0 A Female Slot Plate Adapter,
2 pagine
| FIRE96MF |
StarTech.com IEEE-1394 FireWire Adapter - 9 Pin to 6 Pin M/F,
| DVIVGAFMBK |
StarTech.com DVI to VGA Cable Adapter - Black - F/M,
| PUSB2X424V03 |
StarTech.com 3 ft 24V / 2x4 PoweredUSB,
| UUSBOTGADAP |
StarTech.com Micro USB OTG (On the Go) to USB Adapter - M/F,
| WALLBOX1WH |
StarTech.com WALLBOX1WH,
1 pagine
| LP4PCIEX8ADP |
StarTech.com 6in LP4 to 8 Pin PCI Express Video Card Power Cable Adapter,
| MDP2DPMF6IN |
StarTech.com 6in Mini DisplayPort to DisplayPort Video Cable Adapter - M/F,
| PLATE25F16 |
StarTech.com 16in DB25 Parallel Female to IDC 25 Pin Header Slot Plate,
1 pagine
| DVI2VGAE |
StarTech.com DVI-D to VGA Active Adapter Converter Cable – 1920x1200,
| GCMDP2DPMF |
StarTech.com Mini DisplayPort to DisplayPort Adapter Converter - M/F,
| ESATAPLT1LPL |
StarTech.com 1 ft Low Profile Latching SATA to eSATA Plate Adapter,
| GCAUD3535FF |
StarTech.com 3.5 mm to 3.5 mm Audio Coupler - Female to Female,